Имам удоволствието да споделя своя положителен опит от съвместната работа с екипа на Инвест София. През годините сме си партнирали по различни начини, основно по насоки и подкрепа за международни компании, които са се обърнали към агенцията за помощ при основаване на бизнес, разширяване на присъствието в България или обмен на пазарни проучвания и сравнителни данни за индустрията, в която работим. Нивото на експертиза и професионалният подход на екипа на Столичната агенция за инвестиции е забележителен и винаги работата с тях е удоволствие. Уверено споделям, че агенцията върши страхотна работа в популяризирането на София и България и нейния огромен потенциал пред чуждестранни инвеститори и целенасочено полага усилия в предоставянето на качествени услуги. Взаимното сътрудничество на Агенцията с партньори като Sutherland също е изключително ползотворен подход, тъй като позволява както на местния бизнес, така и на бъдещите нови компании, да се срещат, обсъждат и обменят опит. Продължавайте в същия дух!